SmodCMS

Sponsorzy i podziękowania

Dziękujemy:

Państwu Bluj za zasponsorowanie świątecznej choinki dla naszych przedszkolaków.

Państwu Teresie Drózd i Arturowi Gozdek za zasponsorowanie medali na przedszkolną Olimpiadę Sportową w 2017r.

Państwu Robertowi i Agnieszce Gontkiewicz za zakup 30 sztalug dla naszych przedszkolaków. Pani Agnieszko, Panie Robercie, dzięki Państwu dzieci będą mogły nabywać umiejętności i rozwijać swoje talenty artystyczne.

Pani Wioletcie Szynal za zorganizowanie medali na przedszkolną olimpiadę sportową.

Państwu:

Katarzynie i Piotrowi Budzyńskim

Martynie Niziurskiej-Olszaniec i Włodzimierzowi Olszaniec

Annie Krzemińskiej i Tomaszowi Mirskiemu

za pomoc w sfinansowaniu profesjonalnych sztalug, palet oraz pędzli dla dzieci do prowadzenia zajęć artystycznych w przedszkolu.

Panom: redaktorowi Michałowi Czechowicz oraz operatorowi i montażyście – Cezaremu Musiał za poświęcony czas oraz pomoc w przygotowaniu reportażu podsumowującego realizację programu zdrowotnego Przedszkole Promujące Zdrowie.

Panu Piotrowi Pergał za zorganizowanie ziemi do wyrównania terenu przedszkola i zasiania trawy. Dzięki Panu nasze przedszkolne podwórko będzie jeszcze piękniejsze!

Pani Monice Berkowskiej

Firmie Piekarnia "Grzelak"

Firmie "Arciszewscy"

Pani Krystynie Nowik, właścicielce firmy "Tobłysk"

Panu Sławomirowi Andziak, właścicielowi Sklepu Wielobranżowego "Maja"

Pani Anicie Hetman, firma Sweet Home

Panu Szczepanowi Obarskiemu, Prezesowi Zarządu firmy Drukoba Sp. z o.o.,

Panu Tomaszowi Mirskiemu,

Panu Łukaszowi Konarskiemu

Panu Dariuszowi Bluj

Państwu Anecie i Robertowi Rudzik

za wsparcie finansowe udzielone w czasie zbiórki funduszy na minipark linowy dla wychowanków Gminnego Przedszkola w Izabelinie. Jesteśmy wdzięczni za okazane serce, życzliwość i zaangażowanie. Dzięki Panom jesteśmy o krok bliżej do realizacji zamierzonego celu.

Kochani Rodzice, Drodzy Państwo,

Dzięki Wam podczas sprzedaży biletów na przedstawienie „Dziadek do orzechów” udało się zebrać 1617,00zł. Kwota ta zostanie przeznaczona na budowę miniparku linowego dla naszych podopiecznych. Dziękujemy Wam bardzo, bardzo serdecznie!

Gminne Przedszkole w Izabelinie